89 533 68 47

O firmie

O nas

Wysoka jakość naszego asortymentu oraz ciągłe doskonalenie kadry pracowniczej w kierunku szybkiego reagowania na potrzeby rynku, pozwoliła na zajęcie wiodącej pozycji na rynku regionalnym. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu renomowanych producentów armatury przemysłowej w kraju, co pozwala nam zabezpieczyć ciągłość i niezawodność dostaw.

Oferta, którą mamy przyjemność Państwu zaprezentować zawiera informacje na temat oferowanych przez nas produktów i rozwiązań. Bogaty wybór asortymentów i stan magazynowy utrzymywany na wysokim poziomie, pozwala nam na optymalne rozwiązywanie większości ewentualnych problemów i potrzeb naszych klientów. Oferta naszej firmy zyskała również uznanie zagranicznych odbiorców.

W 2004 roku powstało Konsorcjum "POLSKIE SKŁADY ARMATURY", których współwłaścicielem jest także nasza firma. Pełna oferta przedstawiona jest na stronie www.psa.biz.pl. Informacje o przedstawionych produktach i aktualnych promocjach otrzymacie Państwo u naszych Doradców Handlowych pod numerem telefonu 89 533 69 67